wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » PoolMate Live - nowa funkcjonalność - tryb OPEN WATER!
Kontakt
 • poolmate.pl
  BARTPOL Sp. z o.o.
  ul. Głogowska 218
  60-104 Poznań
  NIP: PL6932050703

 • E-mail:info@poolmate.pl
 • Telefon+ 48 607 531 181
  +48 61 661 61 78
 • Fax+48 61 661 61 78
 • Godziny działania sklepupon. - pt. 9.00 - 15:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

PoolMate Live - nowa funkcjonalność - tryb OPEN WATER!

Data dodania: 24-09-2016


alt

Z wielką przyjemnością informujemy, że od dziś można zainstalować na zegarkach PoolMate Live nowe oprogramowanie układowe, dzięki któremu zegarek rejestruje parametry pływania w wodach otwartych. Do modelu Live wraz z nowym firmware trafia sprawdzone rozwiązanie, znane z modelu PoolMate-2. Wraz z tą aktualizacją PoolMate Live zyskuje funkcję, dzięki której pływacy trenujący w wodach otartych będą mogli korzystać z zegarka w czasie letniego sezonu open water.

PoolMate Live korzysta z rozwiązania zastosowanego w modelu PoolMate-2. Akcelerometr zlicza ilość cykli, a specjalne oprogramowanie przelicza je na długość przepłyniętego dystansu. PoolMate Live nie jest wyposażony w energiochłonny i mało precyzyjny w wodzie moduł GPS, lecz i tak doskonale radzi sobie z wyliczeniem przepłyniętego w jeziorze, morzu, czy rzece dystansu. Aby jednak PoolMate Live mógł funkcjonować prawidłowo w akwenie otwartym, niezbędna jest wstępna kalibracja polegająca na zdefiniowaniu długości kroku pływackiego. Jest to odcinek, jaki pływak pokonuje w jednym pełnym cyklu pływackim. Jego długość możemy wyliczyć samodzielnie lub skorzystać z funkcji kalibracji zainstalowanej w zegarku. 

Aby przeprowadzić aktualizację oprogramowania układowego niezbędna jest przystawka USB, dzięki której nowe oprogramowanie można zainstalować w zegarku oraz zainstalowanie na komputerze najnowszej wersji oprogramowania MyPoolateLink lub PoolmateProV2.

Aby przeprowadzić aktualizację firmware należy:

 1. Pobrać i zapisać na dysku komputera firmware PM3app320c.bin - pobierz.
 2. Uruchomić na komputerze oprogramowanie MyPoolmateLink lub PoolmateProV2.
 3. Podłączyć zegarek przy pomocy przystawki do komputera.
 4. W przypadku PoolmateProV2 z menu należy wybrać: POMOC > HR i Live > Aktualizacja oprogramowania zegarka, a następnie postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie komputera - zobacz.
 5. W przypadku MyPoolmateLink z menu po lewej należy kliknąć Watch Setup, pojawi się okienko Setup. Następnie Other i Firmware update

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl