wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porównanie modeli
Kontakt
 • poolmate.pl
  BARTPOL Sp. z o.o.
  ul. Głogowska 218
  60-104 Poznań
  NIP: PL6932050703

 • E-mail:info@poolmate.pl
 • Telefon+ 48 607 531 181
  +48 61 661 61 78
 • Fax+48 61 661 61 78
 • Godziny działania sklepupon. - pt. 9.00 - 15:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Porównanie modeli

Zegarki PoolMate to specjalistyczne urządzenia, które automatycznie liczą twoje przepłynięte baseny i ilość cykli wykonanych na pokonanie każdego basenu. Przy pomocy akcelerometrów MEMS rejestrują wiele parametrów bazując na przeciążeniach powstających w czasie pływania. Ogromna ilość danych przy pomocy skomplikowanych algorytmów jest przetwarzana na szereg parametrów, które pozwalają analizować specyfikę treningu pływackiego. Rejestrując i przetwarzając te podstawowe dane zegarek PoolMate pozwoli ci zapoznać się z wieloma szczegółowymi informacjami, dzięki którym będziesz mógł się skoncentrować na technice, a samo pływanie stanie się jeszcze bardziej relaksujące.

Zegarki PoolMate oferują wszelkie niezbędne funkcje, aby pomóc tobie w treningu i osiągnąć jeszcze więcej. Niezależnie od tego czy pływasz kilka razy w tygodniu dla zdrowia i dobrego samopoczucia, czy też intensywnie trenujesz przygotowując się do zawodów, korzyści dostrzeżesz bardzo szybko. Informacje dostarczane przez zegarki PoolMate pokażą postępy w treningu i pozwolą na lepsze wykorzystanie każdej sesji treningowej. Wskażą również kierunek, w którym podążasz.


Krótka historia firmy Swimovate - producenta zegarków PoolMate.


Asortyment zegarków PoolMate

PoolMate-2

PoolMate-2 (czarny)
 

Model podstawowy PoolMate to niesamowity, w pełni zautomatyzowany asystent treningu pływackiego. Działa w pełni automatycznie przy każdym z czterech podstawowych stylów pływackich na basenach o długości co najmniej 16 m. Nie wymaga żadnej kalibracji. Wbudowane czujniki ruchu oraz unikalne oprogramowanie rozpoznają każdy ruch w cyklu oraz nawrót, dzięki czemu już nie musisz więcej liczyć przepłyniętych basenów. Twój PoolMate pokaże: ilość przepłyniętych basenów, czas trwania treningu, średnią ilość cykli na pokonanie jednego basenu, prędkość, pokonaną odległość, spalone kalorie oraz współczynnik wydajności. Wszystkie te dane zostaną w pełni automatycznie zarejestrowane i będą dla ciebie dostępne w każdej chwili. Dzięki obszernej pamięci urządzenie pozwala zarejestrować do 99 wartości każdego parametru w ramach każdej z 50 sesji treningowych. Dowiedz się więcej - tutaj.

PoolMate HR

PoolMate HR

PoolMate HR to wyjątkowo zaawansowane narzędzie, które w zestawie zawiera przystawkę umożliwiającą przeniesienie danych do komputera oraz wyjątkowy pulsometr, który monitoruje rytm pracy serca w czasie treningu. Rejestruje szczegółowe dane z każdego przepłyniętego basenu, a w połączeniu z oprogramowaniem daje wprost nieskończone możliwości ich analizowania. Zegarek PoolMate HR posiada wyjątkowy alarm wibracyjny, który powiadomi o pokonaniu zaprogramowanej ilości przepłyniętych basenów lub metrów. Dzięki zastosowanej technologii oraz atrakcyjnemu wzornictwu i jakości wykonania jest to doskonałe narzędzie treningowe dla pływaków. Dowiedz się więcej - tutaj.

PoolMate LIVE

PoolMate Live
 

PoolMate Live to najnowszy model z rodziny zegarków pływackich PoolMate. PoolMate Live rejestruje szczegółowe dane z każdego przepłyniętego basenu. PoolMate Live posiada wyjątkowy alarm wibracyjny, który powiadomi o pokonaniu zaprogramowanej ilości przepłyniętych basenów lub metrów.  Dodatkową opcją jest możliwość zakupienia przystawki USB, która umożliwia przeniesienie danych z zegarka do komputera. W połączeniu z oprogramowaniem PoolMateProV2 daje to wprost nieskończone możliwości ich analizowania. Dzięki zastosowanej technologii oraz atrakcyjnemu wzornictwu i jakości wykonania jest to doskonałe narzędzie treningowe dla pływaków. Dowiedz się więcej - tutaj.

Poolmate - porównanie modeli


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl