wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Technika oddychania w stylu dowolnym oraz inne wskazówki w kolejnym filmie Brentona z Effortless Swimming.
Kontakt
 • poolmate.pl
  BARTPOL Sp. z o.o.
  ul. Głogowska 218
  60-104 Poznań
  NIP: PL6932050703

 • E-mail:info@poolmate.pl
 • Telefon+ 48 607 531 181
  +48 61 661 61 78
 • Fax+48 61 661 61 78
 • Godziny działania sklepupon. - pt. 9.00 - 15:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Technika oddychania w stylu dowolnym oraz inne wskazówki w kolejnym filmie Brentona z Effortless Swimming.

Data dodania: 10-01-2014
W kolejnym filmie udostępnionym dzięki uprzejmości Effortless Swimming Brenton Ford prezentuje prawidłową technikę oddychania w stylu dowolnym. Zwraca uwagę, że zasadniczym elementem jest pozycja głowy w trakcie wykonywania wdechu. Wskazuje jak zmodyfikować technikę oddychania, aby pływać bardziej efektywnie i szybciej. W dalszej części filmu przekazuje cenne wskazówki dotyczące szybkiego startu. Kluczem do szybkiego skoku ze słupka jest pozycja wyjściowa, w której środek ciężkości ciała powinien znajdować się przed słupkiem. Każdy z trenujących pływanie od czasu do czasu musi zmierzyć się z brakiem motywacji i trudnościami w zmuszeniu się do zrealizowania całego treningu. Brenton przekazuje cenną wskazówkę, polegającą na rozpoczęciu sesji z założeniem, że musimy pokonać tylko 500m. W większości przypadków po ukończeniu tego dystansu bedziemy zwraci i gotowi do ukończenia całego zaplanowanego treningu. Kolejną cenną wskazówką jest sposób kończenia sesji treningowej, tak abyśmy zachowali dość energii na kolejną. Idealnym dystansem na zakończenie sesji jest dystans co najmniej 400. A jeszcze lepiej gdy uda nam się na koniec treningu przepłynąć kilka 50-tek w szybkim tempie. Dzięki temu nasz organizm lepiej pozbędzie się kwasu mlekowego z mięśni i będzie lepiej przygotowany do kolejnego treningu. Wspomina również o ćwiczeniach treningowych, które możemy wykonywać, gdy borykamy się kontuzją ramienia i nie możemy go w pełni obciążać.
 

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl