wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O mnie
Kontakt
 • poolmate.pl
  BARTPOL Sp. z o.o.
  ul. Głogowska 218
  60-104 Poznań
  NIP: PL6932050703

 • E-mail:info@poolmate.pl
 • Telefon+ 48 607 531 181
  +48 61 661 61 78
 • Fax+48 61 661 61 78
 • Godziny działania sklepupon. - pt. 9.00 - 15:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

O mnie

Pomysł na powstanie sklepu poolmate.pl w ramach prowadzonej już działalności biznesowej zrodził się z mojej pasji do pływania. W czasie szkoły podstawowej trenowałem pływanie i poświęcałem temu większość swojego czasu. Potem przez wiele lat w zasadzie nie miałem kontaktu z wyczynowym uprawianiem sportu, lecz sporty wodne były mi bardziej niż bliskie. Rekreacyjnie uprawiałem windsurfing i nurkowanie, ale basen omijałem z daleka. Wiele zmieniło się w 2011 roku, gdy pod namową znajomego wykupiłem karnet i rozpocząłem regularne pływanie – raz w tygodniu. Dość szybko pływanie wciągnęło mnie na dobre i zwiększyłem częstotliwość wizyt na basenie. Wyznaczałem sobie kolejne basenowe cele i z ogromną satysfakcją je osiągałem. Wkrótce potem zacząłem poszukiwać narzędzia, które pozwoliłoby mi lepiej, niż tradycyjny zegarek ze stoperem, kontrolować postępy lub ich brak. Wtedy właśnie wpadłem na ślad firmy Swimovate i zegarków PoolMate. Okazało się, że zakup pierwszego egzemplarza był doskonałym wyborem. Odtąd mogłem na bieżąco analizować przebieg treningów i osiągane wyniki. Kolejnym krokiem, który rekreacyjne pływanie przeniósł na wyższy poziom był start w zawodach pływackich masters. Dobre wyniki osiągnięte na zawodach oraz spotkanie szerokiej rzeszy zapalonych pływaków w zbliżonym do mojego wieku popchnęło mnie w kierunku zaoferowania zegarków PoolMate szerszemu gronu osób pływających w Polsce. Tak narodził się pomysł na powstanie tego sklepu.


Pamiętając jednak z jakimi wątpliwościami borykałem się dokonując zakupu swojego pierwszego PoolMate’a chciałem, aby powstało miejsce, gdzie osoby zainteresowane zakupem produktów firmy Swimovate znajdą wszelkie niezbędne informacje i dowiedzą się jak w praktyce używać tego zaawansowanego asystenta treningu pływackiego. Mam nadzieję, że dzięki mojej pasji do pływania i doświadczeniu w pływaniu z zegarkami firmy Swimovate podjęcie decyzji o zakupie będzie dla Państwa łatwe i przyjemne.

Lisa Irlam wynalazczyni zegarków PoomMate i założycielka firmy SWIMOVATE uhonorowała moje przedsięwzięcie wskazując jako oficjalnego przedstawiciela jej firmy na terenie Polski.

 

Bartłomiej Zadorożny

 
alt


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl